כמה עולה להחליף צילינדר רב בריח?

תשובה.

מנעולן בגדרה פורץ דלתות ומתקן תקלות שונות במנגנונים שלהן  לטובת אנשים פרטיים, מוסדות ציבור עסקים ועוד. הוא מתקן גם דלתות רב בריח הנפוצות מאוד בזכות המיגון הטוב שלהן. מנעולי דלת זאת איכותיים ואמינים ומחזיקים מעמד לאורך זמן. יחד עם זאת, הן עלולות להתקלקל עקב בלאי, שחיקת חלקים, חבלה, שימוש לא נכון, תאונה, איבוד מפתחות הגורם לחוסר יכולת לשכפל חדשים ועוד. בעת הזאת, לא מומלץ לאדם שאינו בעל חוש טכני לנסות לתקן תקלות מורכבות באופן עצמאי מחשש להחמרת הבעיה. עדיף לייצור קשר עם פורץ מנעולים בגדרה בעל ניסיון. במקרים דחופים הוא יגיע  במהירות. כך, כדי לאפשר לדיירים להיכנס לבית או לעזוב אותו עם מנעול תקין הנועל את הדלת.

שירות מקצועי

טכנאי מקצועי יאבחן תחילה את התקלה. עלולות להיות תקלות שונות ובין היתר: מפתח שנשבר במנעול, צילינדר שאינו מסתובב בגלל שבר או בגלל שהוא תקוע, מנגנון מקולקל ועוד. החלפת צילינדר נעשית בשלבים בעזרת כלי עבודה מתאימים. משחררים את הברגים מאחרי הידית ומושכים אותה החוצה. לאחר מכן, יש לשחרר את הברגים מסביב למנעול לצורך הוצאת הפלטה. בשלב הבא משחררים את הברגים מסביב לצילינדר ומוציאים את מגן הצילינדר. בשלב האחרון שחרור הבורג המחזיק את הצילינדר ושליפתו החוצה. לאחר מכן מכניסים חדש תקני וסוגרים חזרה בסדר הפוך. בסוף העבודה בודקים שהוא  מתפקד היטב. כל הפעולות נעשות במקצועיות ובעדינות כדי למנוע שריטות לדלת, פגיעה בציפוי ובצבע וכדומה.

עלויות

נשאלת השאלה כמה עולה להחליף צילינדר רב בריח? המחיר הממוצע נע סביב כ 300 שקלים ותלוי בסוג הצילינדר, במיקום ביתו של הלקוח ועוד. ייתכנו מקרים בהם המחירים גבוהים או נמוכים יותר, ובכל מקרה, לא תמיד כדאי לקחת את המחיר הנמוך מחשש לקבלת עבודה לקויה או הכנסת חלקים זולים שאינם תקניים. דלת כניסה חייבת להיות תקינה וכזאת המבטיחה הגנה מקסימאלית. מוטב להזמין שירות אצל פורץ מנעולים בגדרה בעל מוניטין ולקבל שירות מקצועי.  הוא יגיע עם ניידת שירות מאובזרת שבה ניתן למצוא את כל המברגים והכלים הנוספים הנדרשים למשימות אלו.

מעוניינים בייעוץ חינם? פנו אלינו בכל שעה. להזמנת שירותי מנעולן המרכז צרו עמנו קשר עוד היום!

Comments for this post are closed.