איך פותחים דלת שננעלה?

ת. מנעולן ברמת גן מתקן ופורץ דלתות מהל הסוגים כולל דלתות הכניסה החשובות המפרידות בין הסביבה החיצונית לפנים הבית. הן אמורות לספק ביטחון ואת תחושת הביטחון הנלווה. קיימים סוגי מנעולי דלתות שונים שחלקם הינם פשוטים ואחרים מתוחכמים יותר. המשותף לכולם הוא שתקלות במנעולי דלתות כניסה עלולות לקרות במפתיע, ולעיתים רבות, בדיוק במצבים לא נוחים. יש מקרים, בהם נמצאים בדרך להצגה, או לשדה התעופה והמנעול נתקע, ויש מצבים הפוכים כאשר מגיעים אל הבית והמפתח נשבר בתוך הצילינדר וכדומה. במקרים אלו ובסיטואציות נוספות יש להזעיק במידית מנעולן ברמת גן אשר יחלץ מהמצב הנ"ל.

ידע טכני

פורץ מנעולים ברמת גן מכיר את כל סוגי המנעולים הקיימים ויודע להתמודד עם כל מיני תקלות. תקלות נפוצות הן מפתח שנתקע ואינו יוצא מהמנעול, אשר אינו פותח את הדלת, שאינו נכנס למנעול, מפתח שבור במנעול וכדומה. ההמלצה היא לא לנסות, למשל, להוציא בכוח מפתח תקוע, כי  הוא עלול להישבר וחלקו יישאר תקוע. או אז יהיה צורך להחליף את כל המנעול בהוצאה גדולה יותר. פורץ מנעולים יכול לפתור כל הבעיה בהתאם לצורך עם מכשיריו השונים וללא נזק למנעול עצמו. הוא יכול לשלוף רק את המנעול, את כל המנגנון וכדומה. העבודה המקצועית נעשית על ידי כלי עבודה ופריצה עדינים אשר מטפלים במנעולים בצורה חלקה מבלי לפגוע בדלת.

אישורים והסמכה

פורץ מנעולים ברמת גן הינו בעל תעודת הסמכה מקצועית וברשותו אישור ממשטרת ישראל המאפשר לו לפרוץ בצורה מבוקרת למנעולים לבתים פרטיים ולמבנים אחרים השייכים לאנשים. מומלץ לכל מבקש שירות לדרוש הצגת המסמכים הללו. הדבר חשוב, במיוחד, כאשר בעלי הבית אינם נמצאים במקום וסומכים על עבודת המנעולן ובנסיבות שונות. השירות הניתן על ידי פורץ מנעולים הוא 24/7. כלומר בעל יכולת להגיע בשעות לא שגרתיות ברשות כל מנעולן ניידת שירות מאובזרת אשר בה ניתן למצוא את כל הכלים הנדרשים והמנעולים החילופיים המתאימים. מומלץ לקבל שירות ממנעולן מקצועי היכול גם לייעץ במקרים קלים. כדאי לכל לקוח לשמור בהישג יד את מספר הטלפון של המנעולן המומלץ.

מעוניינים בייעוץ חינם? פנו אלינו בכל שעה. להזמנת שירותי מנעולן המרכז צרו עמנו קשר עוד היום!

Comments for this post are closed.