איך לתקן דלת שלא ננעלת?

תשובה.

מנעולן ביבנה מתקן תקלות שונות במנגנוני דלתות לטובת אנשים פרטיים, מוסדות ציבור עסקים ועוד. במקרים נדרשים הוא גם פורץ אותן. יש ברשותו תעודת הסמכה למקצועו ואף רישיון ותעודת יושר מהמשטרה. אחת התקלות הנפוצות היא חוסר אפשרות לנעול את הדלת. הסיבות לכך הן שונות. האחת היא תזוזת קרקע הגורמת לדלת לצאת מהכיוון, אחרות הן בצילינדר שאיננו תקין, עקב בעיה  במפתח, בבריחי הדלת או במשקוף. הסיבות לצילינדר תקול הן שבר, שחיקה במנגנון, מפתח תקוע ועוד. תקלות עלולות להיווצר עקב בלאי, חבלות, תאונות, שימוש לא נכון, שבר של מפתח בתוך המנעול ועוד.

איתור הבעיה וטיפול בה

מומלץ לא לנסות לתקן את התקלות עצמאית. במיוחד, כאשר מדובר על מורכבות. הסיבה לכך פשוטה. חוסר ידע או יכולת טכנית עלול לגרום להחמרת התקלות ולנזקים לדלת עצמה, למנגנון וכדומה. נשאלת השאלה איך לתקן דלת שלא ננעלת? פורץ מנעולים ביבנה יגיע ללקוח ויאתר תחילה את הבעיה. לרשותו כלים מגוונים אשר בעזרתם הוא פורץ את הדלת, ובין היתר, באמצעות קדיחה לתוכו. במקרים אחרים הוא משחרר את המנגנון במספר שלבים ובודק אותו. במקרה וניתן להחליף בו חלק שחוק הוא יעשה זאת. במידה ואין אפשרות או לא כדאי לעשות זאת, הוא ימליץ על מנגנון חדש שיספק הגנה מעולה ויישמר לאורך זמן.

שירות 24/7

תיקונים  אחרים אינם קשורים לצילינדר. אחד מהם הינו  כיוון הדלת באמצעות איפוס הציר עליו היא נעה. שני הוא הרחבה מינימאלית של החורים במשקופי הדלת עד ליצירת מצב בו הבריחים נכנסים לתוכם בקלות. לאחר התיקון הוא יוודא שהמערכת מתפקדת היטב. פורץ מנעולים ביבנה מספק שירות לאורך מרבית שעות היממה ומגיע במהירות האפשרית לטיפול בתקלות דחופות. כך, בעת שלא מצליחים לנעות את הדלת בלילה או שלא מצליחים לפתוח אותה כלל. תיקון דלת כזאת מחזיר במיידית את תחושת הביטחון ומספק שקט נפשי. תעריפי השירות נוחים לכל כיס ובהתאם למקובל בשוק. מומלץ לקבל שירות אצל מנעולן ביבנה בעל מוניטין. כדאי לשמור את מספר הטלפון שלו בהישג יד מאחר ולא ניתן לדעת מתי נזקקים לשירותיו הנאמנים.

מעוניינים בייעוץ חינם? פנו אלינו בכל שעה. להזמנת שירותי מנעולן המרכז צרו עמנו קשר עוד היום!

Comments for this post are closed.