איך לפרוץ דלת שנטרקה?

תשובה.

מנעולן בפתח תקווה פורץ דלתות ומתקן תיקונים שונים בהן עבור פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. עלולות להיווצר תקלות שונות שמקורן במנעולים, בידיות ועוד. תקלה נפוצה היא דלת טרוקה. מדובר על מצב שבו יש ידית שלא ניתן להורידה על מנת לפתוח את הדלת. בכל מנגנון מכאני כזה יש לשונית אשר נכנסת לתוך החור שבמשקוף וכך היא סוגרת או פותחת את הדלת. הידית היא המנגנון המפעיל את הלשונית וכאשר היא תקועה בתוך החור אזי נוצרת הבעיה. ניתן, בנסיבות מסוימות להכניס את המפתח ולסובבו והוא משחרר את הלשונית אבל לא תמיד הוא מצליח, ובמצב כזה אין להפעיל כוח מחשש לשבירתו.

פריצת דלת

ניתן במצבים מסוימים לשחרר לשונית בצורה עצמאית. במקרים כאלו יש לחתוך חתיכה מבקבוק פלסטיק של מי שתייה או מיץ וליצור זווית שניתנת לדחיסה בכוח בין הלשונית ודופן החור. החומר גמיש ואינו שביר ולכן, מתאים למשימה. במידה והשיטה לא עובדת יש להזמין פורץ מנעולים  בפתח תקווה אשר יפתור את הבעיה בעזרת מכשיריו המיוחדים. התיקון הנ"ל, כמו כל תיקון אחר, ייעשה בצורה מושלמת ללא פגיעה במנגנון הדלת בציפוי או בצבע שלה. בין יתר התיקונים הם החלפת צילינדרים, חילוץ מפתח תקוע, החלפת מנעול ועוד. הוא יגיע לתיקונים דחופים במהירות האפשרית וזמין לקריאות לאורך מרבית שעות היממה. הוא יכול לתת גם ייעוץ טלפוני לפעולות הכרחיות שניתן לעשות עצמאית וללא צורך בהזמנתו.

הסמכה ואישורים

פורץ מנעולים בפתח תקווה לומד את המקצוע במוסד מוכר בתחום ומקבל תעודת הסמכה לאחר שעמד בכל הדרישות. הלימודים הינם אינטנסיביים וכוללים שיעורים עיוניים והתנסות מעשית. בנוסף, הוא חייב להצטייד בתעודת יושר ובאישור משטרתי לפריצות מבוקרות של דלתות כניסה של מבנים פרטיים ואחרים. ברשותו תשתית מתאימה הכוללת ניידת שירות המצוידת בכל הכלים הנדרשים, במנעולים שונים ובחלקי חילוף תקניים. כל תיקון ייעשה ברמה מקצועית גבוהה כדי שהדלת תפקד היטב לאורך זמן. מומלץ לקבל שירות מאת מנעולן בפתח תקווה בעל מוניטין בתחום. הוא בעל ניסיון מצטבר המגיע מעשרות תיקונים והתקנות ללקוחות מגוונים.

מעוניינים בייעוץ חינם? פנו אלינו בכל שעה. להזמנת שירותי מנעולן המרכז צרו עמנו קשר עוד היום!

Comments for this post are closed.