ציפוי דלתות | ציפוי דלתות כניסה | ציפוי דלתות פנים | ציפוי דלתות מחסן | טפט לדלת

ציפוי דלתות בטפט | ציפוי דלתות מגנטי | חידוש כל סוגי הדלתות

ציפוי דלתות רב בריח | ציפוי דלתות ברזל | ציפוי דלתות פנים | ציפוי דלתות מחסן | טפט לדלת

ציפוי דלתות 

דוד מנעולים מתמחים בחידוש וציפוי דלתות מכל הסוגים. אנו מספקים מגוון רחב של טפטים בעיצובים שונים לכל סוגי הדלתות. ציפוי דלתות באמצעות טפטים איכותיים מהווה פתרון נהדר לחידוש מראה הדלת. הוא עדיף רבות על החלפת דלת מבחינת המחיר, וכמובן, מבחינה טכנית והשקעת זמן. הטפט עצמו עמיד, קל לניקוי ושומר על מראה נאה לאורך זמן. חידוש דלתות נעשה על ידי מומחים מטעמנו בכל עת ובמהירות. הוא נדרש בעת שיפוצים כלליים, לפני שנכנסים לדירה שנרכשה כיד שנייה, כאשר הציפוי הקיים בלוי עקב שריטות, או שהינו דהוי וכדומה. בנוסף, כאשר עולה הרצון והחשק להתחדשות. הבחירה בטפט נעשית על פי שיקולים שונים ובהם: מיקום הבית, קו העיצוב שלו, וכמובן, הטעם האישי של הבעלים. חזית הבית שבמרכזו חלל הכניסה מהווה נקודה בעלת נוכחות ודרכה עוברים כל האורחים, ולכן, אמורה להיות נאה כל העת. דוד מנעולים מבצעים עבודות אלו עבור דירות ובתים הממוקמים באזורים כפריים, עירוניים, מדבריים, לאורך חופי ים, ועוד. המחירים הנקבעים לציפוי כזה זולים, יחסית, להתקנת דלת חדשה ממתכת או מעץ. גם הזמן המועט האורך בין בחירת הטפט לביצוע מקל על ההחלטה למהלך כזה. מומלץ כלל מי שמעוניין לקבל החלפת טפט דלת איכותית ומקצועית להזמין שירות ולקבוע מועד מוסכם. כל עבודה מכל סוג שהוא תתבצע עם יחס אישי לכל לקוח.

ציפוי דלת מעוצבת

ציפוי דלתות נעשה בטפטים בעלי צבעים שונים: חלקם עזים, כהים ובהירים וניתן אף לשלב במספר צבעים. ניתן לקבל ציפויים עם עיטורים שונים, בסגנון מופשט, מתכתי, כפרי, פרחוני ועוד. הם מותאמים לקווי עיצוב מודרניים, קלאסיים, הייטקיים, כפריים ועוד ויכולים להשתלב בהצלחה בכל סוגי החומר הקיימים בבית. כך מושגת הרמוניה נהדרת. ניתן לבחור בציפוי דומיננטי שימשוך את העין או באחר עם צבעים בהירים משתלבים ברקע. ההחלטה נעשית, כמובן, על ידי בעל הבית, המבחר הגדול של סוגי טפטים המוגש לו להתרשמות מבלבלת מעט אבל, בסופו של דבר, מקלה מאוד על הבחירה. בכל מקרה, תתבצע העבודה עם גימור מושלם. השירות ניתן ללקוחות רבים וביניהם: פרטיים, מוסדיים, עסקיים ואחרים. מומלץ לייצור קשר להתקנת ציפוי איכותי לדלת עם דוד מנעולים שישמחו לסייע לכל לקוח מתלבט וילוו אותו אישית עד לסיום הפרויקט לשביעות רצונו המלאה.

החלפת טפט לדלת

טפטים פותרים בעיות רבות הקשורות במראה הדהוי של דלת הכניסה או דלתות הפנים. הם מגיעים במבחר דוגמאות קלאסיות: חלקות, עם קווים, פיתוחים, ציורי פרחים, בסגנון מופשט, מתכת. הצבעים יכולים להיות מכל הסוגים, בהירים או כהים, ניתן לשלב שני סוגי צבעים על אותה דלת ועוד. ניתן לקבל עם ובלי ציפוי למינציה וגם עם ציפוי מיוחד להגנה מקרני השמש ועוד. בבתים כפריים תיבחרנה, לרוב, דוגמאות ירוקות ומן הטבע המשתלבות היטב עם הגינה שבכניסה. בדלת בבניין דירות עירוני ייבחר טפט אחר וכן הלאה. כדאי לפנות לדוד מנעולים בעלי המוניטין בתחום. הם בעלי תשתית מקצועית וכל החלפת טפט לדלת, חידוש דלתות או ציפוי דלתות ייעשו עם גימור מושלם ושירות עם יחס אישי. מהלך העבודה תלוי בסוג הדלת במצב של הציפוי הקיים ועוד. כל התהליך יהיה מסודר ומהיר.

חידוש דלת פלדלת

דלת פלדלת הינה דלת מסיבית ונאה ויש עליה ציפוי מתאים המוסיף לה נוכחות ראויה ומבוקשת. היא נמצאת בכניסה לבית ואמורה לעשות את הרושם הראשוני החיובי. הציפוי שלה עלול להינזק עקב בלאי מתמשך, דהייה, קילוף, תאונה, חבלה, תקלה אחרת וכיוצא בזה. במצב כזה, אין ברירה, אלא להחליפו לחדש. דוד מנעולים מבצעים עבודות נדרשות כמו: ציפוי דלתות פלדלת, חידוש דלתות פלדלת, החלפת טפט לדלת פלדלת במהירות ובמקצועיות רבה. ברשותם מגוון רחב של טפטים בצבעים ועיצובים שונים, ובין היתר, דוגמאות עם ציורי פרחים,  עם מראה מופשט, מתכתי ועוד. ניתן למצוא אצלם טפטים עם נוכחות בולטת או אחרת משתלבת. הם יכולים לייעץ ולהציג דוגמאות קיימות רבות המאפשרות גמישות רבה בבחירה. כל עבודה תיעשה עם גימור מושלם. מומלץ לקבוע מועד מוסכם והם יגיעו עם ניידת שירות מאובזרת.

טפט מגנטי לדלת פלדלת

טפט מגנטי לדלת פלדלת הינו אחד הפתרונות היעילים לשדרוג מראה הדלת בקלות וללא הוצאה רבה מדי. את השירות מספקים דוד מנעולים אשר מבצעים גם עבודות אחרות הקשורות בעולם הדלתות והמנעולים. ברשותם דוגמאות רבות של טפטים מגנטיים לפלדלת. המגוון הרחב מאפשר לבעל הבית בחירה טובה. ניתן למצוא טפטים בסגנונות כפריים, מעוטרים בעיטורים שונים כולל תמונות של חלונות, של עץ מלא, וינטג' עתיק, גיאומטרי ועוד. כולם מיועדים לבתים כפריים, או עירוניים הממוקמים בבנייני דירות. דלת פלדלת הינה דלת מסיבית בעל מראה נאה ונוכחות בולטת. בגלל שהיא ממוקמת בחזית הבית, חייב הציפוי שלה להיראות במיטבו. כאשר הוא דהוי, שרוט, מקולף וכיוצא בזה, אין אפשרות לתקנו. ההחלפה נעשית במהירות לאחר שנקבע מועד מוסכם. דוד מנעולים מבצעים את העבודה במקצועיות ועם יחס אישי.

ציפוי דלתות, ציפוי דלתות רב בריח, ציפוי דלתות עץ, ציפוי דלתות אלומיניום, ציפוי דלתות זכוכית, ציפוי דלתות מחסן, ציפוי דלתות ממ"ד, חידוש דלתות, טפט לדלת, טפט מגנטי לדלת

להזמנת מנעולן מוסמך להתקנה או חידוש טפט לדלת חייגו: 055-970-4242