מנעולן רכב

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Slider_Widget"][/siteorigin_widget]

מנעולן רכב 24 שעות, שירות לתיקון דלתות, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, 

זקוק למנעולן רכב מיידי? חייג 24 שעות ואני בדרך! 055-970-4242

מנעולן רכב מורשה

מנעולן לרכבים 

תחילה נדבר על ההבדל בין פורץ רכבים למנעולן רכב מוסמך ומנוסה, תפקידו של פורץ רכבים הינו לפרוץ דלתות רכב אשר המפתחות ננעלו בפנים, תחום זה מתחלק לשניים ישנם רכבים ללא נעילת ואקום וישנם רכבים בעלי נעילת ואקום. מה זה אומר? פריצת רכבים ללא נעילת וקוום תתבצע במהירות וללא כל נזק לרכב על ידי כרית ניפוח ומוט, עבודה זאת בדרך כלל תתבצע תוך דקות ספורת, לעומת זאת רכבים בעלי נעילת ואקום מצריכים כלים מיוחדים לפריצה על ידי דגדוג מנעול הרכב וזה כמובן לוקח יותר זמן ולא כל פורץ יודע להשתמש בכלים ובטכנולוגיה החדישה לפריצת רכבים בעלי נעילת ואקום. בשביל להבין את התמונה במלואה ישנם רכבים ישנים בעלי נעילת ואקום ואותו רכב במודל חדיש יותר כבר אינו מבוסס על נעילת ואקום לדוגמה: סיאט איביזה שנת 2014, 2015 ישנה נעילת ואקום ובמודלים מעל לשנתון 2016 הנעילה היא רגילה לחלוטין כך שלא תמיד חייב שהיה לכם רכב יוקרה או חדש לפעמים העניין הוא הפוך לגמרי.

מנעולן רכב בשונה מפורץ רכבים

מנעולן רכב מעניק שירות יחודי של שחזור מפתחות מאובדן כללי. כיום ברוב הרכבים מעל לשנת 2004 ישנם צ'יפים היושבים בגוף המפתח כך שלא מספיק רק לחתוך מפתח שיסובב את הסוויץ' כי ללא תכנות הצ'יפ הרכב פשוט לא יניע, במידה ואנו נמצא את עצמנו ללא מפתחות לרכב רצוי מאוד לאחר שחזור המפתח לשכפל אחד נוסף לפחות למקרים הבאים בהם נאבד את המפתח שוב, חשוב לציין שחזור מפתחות יעלה הרבה יותר משכפול מפתח, כשאנו משחזרים מפתחות בדרך כלל נפרק את מנעול תא המטען בכדי לדעת את חיתוך המפתח ולאחר מכן נזמין קוד לתכנות המפתח לפי סוג הרכב, השנה שלו, וכמובן המספר שילדה של הרכב, כל זה מצריך זמן וכסף בכדי ליצר מפתח אז שהוא כבר מוכן עדיף פשוט לשכפל אותו בעלות נמוכה ולא להגיע למצב שאין לנו מפתח כלל.

שכפול מפתחות לרכבים

שכפול מפתח לרכב מתבצע בדרך כלל במכשור אשר קורא את תוכנת הציפ' ופשוט מעתיק אותה למפתח החדש בשונה משחזור שאין לנו נתונים ונצטרך להזמין הכל מחדש ואף להתחבר למחשב הרכב שידע שקיים מפתח חדש.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Button_Widget"][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class="WP_Nav_Menu_Widget"][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class="WP_Widget_Custom_HTML"][/siteorigin_widget]

מנעולן רכב מוסמך אמין ומקצועי 24 שעות תוך 20 דקות! חייג: 055-970-4242