התקנת מנעול כספת | מתקין מנעולים מורשה | התקנת מנעול כספת רב בריח | החלפת מנעול כספת | פריצת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת לכל סוגי הדלת | מנעול כספת חבוי רב בריח + כרטיס בקרה + 3 מפתחות

התקנת מנעול כספת | התקנת מנעול כספת רב בריח | החלפת מנעול כספת | פריצת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת נדרשת במקרים בהם המנעול הקודם אינו פועל היטב או יצא כליל מכלל פעולה. במקרה שמדובר בכספת בבית, הרי כדאי לטפל במנעול כבר  כאשר מתברר כי המנגנון מתחיל לזייף מאחר וקיים חשש שהוא ייתקע – מה שיחייב מאמץ רב לפריצת הכספת עצמה. מנעול כספת מתקינים גם בדלתות כניסה והוא מתווסף למנעול קיים. הסיבה ההתקנה נובעת מהצורך להגדיל את הביטחון מאחר ומנעול זה הינו ייחודי ובעל בריחים הנכנסים היטב לתוך משקוף הדלת. רבים, איפה, מתקינים מנעול כספת רב בריח ושוכרים לצורך זה שירותי מנעולן מוסמך.

עבודה מקצועית

התקנת מנעול כספת רב בריח לדלת הכניסה לבית נעשית במספר שלבים עוקבים. המנעול מותקן בגובה  החזה ומעל למנעול הראשון הקיים. בשלב הראשון מוציאים חלק מתוכן הדלת כדי לפנות מקום למנעול האמור להיכנס לתוך החלל שנוצר. לאחר שהוא יציב ומחוזק, יש לסמן את הנקודות על המשקוף אליהן נכנסים הבריחים ומקובל לעשות זאת באמצעות משחת שיניים אותה מורחים על לשונות המנעול. קודחים את החורים במשקוף ומבצעים את הגימורים הנדרשים. לאחר סיום ההתקנה נבדקת שהנעילה טובה והלשונות נכנסים בצורה חלקה. יש לציין, כי מתקין מנעולים מקצועי חייב לעשות סימון וקדיחה מדויקים כדי הגימור יהיה מושלם. בנוסף, הוא יקפיד שלא להשאיר שריטות או פגיעות אחרות על ציפוי הדלת וכדומה. התקנת מנעול כספת אורכת זמן קצר, יחסית, ועלותה אינה יקרה.

הסמכה מתאימה

מנעולן מוסמך קבל תעודה לאחר שעמד בכל התחייבויותיו כולל בבחינות המעשיות. הוא מבצע גם פריצת דלתות לבתים ונכסים אחרים, ולכן, חייב לקבל גם אישור משטרתי לפעילות זאת. מתקין מנעולים מבצע משימות נוספות כמו תיקון ידיות, הגבהה דלתות, תיקון צירים, החלפת מנעולי מכוניות ועוד. ברשותו ניידת שירות מאובזרת עמה הוא מגיע לכל לקוח. בכל תיקון הוא ישתמש במנעולים ובחלקים תקניים אחרים שאיכותם ידועה. הדבר מאפשר פעילות מנגנונים חלקה וללא תקלות עם בלאי מופחת לאורך הזמן. הדבר יימנע גם תקלות במנעולים העלולות להיווצר במועדים בעייתיים. מומלץ להזמין התקנת מנעול כספת, מנעול כספת רב בריח ושירותים אחרים אצל מתקן מנעולים בעל מוניטין.

 

 

החלפת מנעול צילינדר, החלפת מנעול כספת רב בריח, החלפת מנעול כספת עליון, התקנת מנעול כספת לדלת מחסן, התקנת מנעול כספת בדלת ממ"ד, התקנת מנעול כספת בדלת כניסה לבית, פריצת מנעול כספת, מנעולי כספת לדלת.

להזמנת מנעולן מוסמך להתקנת מנעול כספת בדלת כניסה חייגו: 055-970-4242