התקנת מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי

המהפכה הביומטרית מגיעה לכל דלת שכח מכל הטרדות והדאגות הכרוכות במפתח הישן עם מנעול ביומטרי המפתח נמצא בקצוות אצבעותיך. מפתח שאי אפשר לגנוב לאבד או לשכוח בתוך דקות ספורות המנעול הביומטרי יותקן על דלתך ומעתה הפתיחה תעשה באמצעות טביעת אצבע של כל אחד מהמשתמשים או קוד אישי יותר פשוט הרבה יותר נוח…. כמה נוח להיפתר מצרור המפתחות המכביד, כמה קל שלא צריך להיזכר "איפה השארת את המפתח" טסים לחו"ל?יוצאים לפעילות ספורטיבית? הולכים לים? יותר אין צורך להסתובב עם מפתח לכל מקום השימוש במנעול הביומטרי קל ופשוט ומתאים לכל בני המשפחה גם לילדים ולזקנים. 

הקוד האישי או טביעת האצבע של כל משתמש מוזנים למנעול הביומטרי ורק הם מאפשרים את פתיחת הדלת. מנעול ביומטרי ניתן לאפשר בקרת כניסה למשתמשים חדשים או לבטל הרשאות כניסה בפעולה פשוטה. יתרונות מנעול ביומטרי אילוק:

  • הופך כל דלת רגילה לדלת חכמה.התקנת מנעול ביומטרי
  • נועל את כל הבריחים הקיימים בדלת.
  • הוספה/ הסרה של טביעת אצבע או קודים בכל רגע נתון.
  • שלוש אפשרויות לפתיחה ונעילה של הדלת: טביעת אצבע, קוד אישי ומפתח מכאני.
  • ניזון מ4 סוללות AA רגילות
  • מתאים לשומרי שבת
  • מוכר על ידי חברות הביטוח
  • אחריות מלאה לשנה

מנעול ביומטרי מחברת e-lock

לוקאפ מחברת רב בריח

את מערכת ה LOCKAPP – לוקאפ ניתן לרכוש עם דלתות הכניסה המעוצבות של רב-בריח והיא מגיעה עם צילינדר ממונע ונשלט מאפליקציה מסוג לוקסיס מוגן פטנט, כרטיס בקרת שכפול, 5 מפתחות, כבל טעינה והוראות הפעלה. מתקין מוסמך מטעם רב-בריח מתקין את צילינדר בדלת הכניסה ואת האפליקציה ע"ג הטלפון של מי שמוגדר "מנהל". מאותו רגע, המנהל יכול לפתוח ולסגור את הדלת באמצעות מכשיר הסלולר בלבד ללא צורך במפתחות!

בעזרת אפליקצייתLOCKAPP   בנייד, מנהל המערכת מצרף ומסיר משתמשים חדשים.

הצילינדר מותאם להתקנה בכל סוגי דלתות הפלדה בקלות ובנוחות.

מנעול דיגיטלי הנפתח ע"י זיהוי טביעות אצבע.

מנעול דיגיטלי הנפתח ע"י זיהוי טביעות אצבע. טביעת האצבע או הקוד האישי של כל משתמש מוזן למנעול – ורק אלו מאפשרים את פתיחת הדלת. לרוכש המנעול יש היכולת לאפשר כניסה למשתמשים שונים או לחילופין לבטל הרשאת כניסה תוך פרק זמן קצר ופעולה פשוטה. השימוש במנעול זה הינו קל ופשוט לשימוש, מתאים לכל בני המשפחה- כולל ילדים וקשישים.

מערכת ייחודית זו הייתה מורשית לשימוש רק למוסדות הביטחון והגורמים הביטחונים / ממשלתים אך כרגע פרצה אל תוך הסקטור האזרחי ,היעילות מתבטאת בהשואה המהירה של המחשב לקוד הגנתי שמוטבע בטביעת האצבע של המשתמש ורק אז מתאפשרת פתיחת הדלת(מהירות תגובה של 0.60 שניות).

מנעול זה מקנה הגנה מוחלטת וביטחון גבוה.

מנעולן בתל אביב

[siteorigin_widget class="WP_Widget_Custom_HTML"][/siteorigin_widget]