החלפת ידית לדלת | החלפת ידיות לדלת כניסה רב בריח | החלפת ידיות לדלתות פנים | החלפת ידיות לדלת מחסן

התקנת ידיות לכל סוגי הדלתות | החלפת ידיות שבורות | החלפת ידית לדלת שירותים

החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, החלפת מנעול מנגנון, 24 שעות

החלפת ידיות לדלתות

מנעולן מקצועי משרת לקוחות רבים. הוא מספק שירותיו עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. בין שירותיו ניתן למצוא גם החלפת ידיות לדלתות. הצורך בשירות זה נובע עקב התבלות ידיות ושחיקתן, בתקופת בניה ושיפוצים, בעת שעולה הרצון לחדש את מראה הכניסה לבית או לחדרים ובהזדמנויות נספות. מנעולן למד את המקצוע במכללה או במוסד ידוע אחר וקבל הסמכתו לאחר שעמד בכל המבחנים כולל המעשיים. הוא בעל אישור משטרתי לביצוע פריצות מבוקרות לבתים. שירותים נוספים שלו הנעשים על פי הזמנות מסודרות הן תיקון ידיות לדלת, החלפת ידיות לדלת ועוד. הוא מתמחה בכל סוגי הדלתות והידיות המותאמות אליהן.

החלפת ידיות לדלת פלדלת

החלפת ידיות לדלת פלדלת נעשית, כאמור, בהזדמנויות שונות. במקרים רבים, מועדפות דלתות אלו על ידי בעלי הבתים בגלל מספר שכבות הגנה שלהם. ראשית, הדלת הינה מסיבית וכבדה, שנית, הבריחים בה  מוצלחים מאוד וניתן להכניסם למשקופים בצורה הדוקה מאוד. הידיות עצמן הינן נאות ואמינות ביותר. יחד עם זאת, עלולות לצוץ בהן תקלות עקב מפתח תקוע, מפתח שנשבר, צילינדר תקוע או ידית מחליקה שאינה מתפקדת. החלפת ידיות לדלת נעשית על ידי מנעולן בצורה מבוקרת ללא פגיעה או שריטה בדלת עצמה. הוא יחלץ את הידית הקיימת ויחליפה באחרת תקנית. ניתן למצוא מספר דוגמאות של ידיות לבחירה.

תיקון ידית שבורה בדלת כניסה לבית

הכניסה לבית חשובה מאוד מאחר והיא מסמנת את הגבול בין הסביבה החיצונית לבית הבטוח. בנוסף, הדלת עצמה חייבת להיראות במיטבה כל העת. לכן, גם הידיות שלה אמורות להיות תקינות ובעלות מראה נאה. תיקון ידיות לדלת נעשות על ידי מנעולן מומחה לנושא ולעבודות אחרות בתחום. ידית עלולה להישבר עקב שחיקה ובלאי, הפעלת לחץ מוגזם בעת הפתיחה, תאונה או חבלה וכיוצא בזה. לעיתים, הידית רופפת ואינה מחוזקת, יש מקרים בהם היא משתחררת ממקומה ונשארת ביד ועוד. החלפת ידיות לדלת פלדלת חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע אשר יודע להתאים את החלקים הנכונים כולל הפין המקשר בצורה מושלמת.

חידוש ידיות ופרזול לדלת

הרכיב החיצוני הבולט ביותר על כל דלת הוא הידית אשר אף משמשת לפתיחתה. אולם בכל דלת יש אביזרים נוספים כמו מנעול, צירים, מעצור דלת, פסי קישוט מניקל ועוד. לכל המכלול הזה יש שם כולל הקרוי פרזול. מנעולן מבצע אל כל ההתקנות והתיקונים הקשורים בנושאי פרזול, אבל עיקר העבודות שאליהן הוא מוזמן קשורות במנעולי וידיות דלתות. הסיבה לכך היא כי יש צורך קבוע של התקנת ידית דלת, החלפת ידית לדלת, תיקון ידית לדלת, חידוש ידית לדלת וכדומה. ניתן למצוא שפע של מנעולים, ידיות ועוד ומנעולן מומחה מכיר את כולם. הוא יכול לייעץ רבות בנושא.

התקנת ידיות לכל סוגי הדלתות

ניתן למצוא דלתות מסוגים שונים ומבחר הידיות המותאמות אליהן רב מאוד. ניתן למצוא דלתות העשויות מעץ, ממתכות שונות כולל פלדה ואלומיניום, זכוכית, ועוד. יש דלתות כניסה לבית, דלתות פנים, דלתות אש ועוד. לכל אחת ניתן להתאים מספר דגמי ידיות רב, ויש צורך להכיר את כל הנושא לעומק כדי לדעת להתאים את הידית הנכונה בהתאם לתפקוד לו היא נדרשת. כל התקנה מעט שונה מהאחרת. יש ידיות סטנדרטיות בעיצובים עגולים או זוויתיים, יש ידיות עגולות המתאימות מאוד לדלתות פנים, יש ידיות אחיזה, משיכה, ידיות נעות וקבועות לדלתות אלומיניום ועוד. מומלץ להזמין מנעולן בעל מוניטין עבור התקנת ידית לדלת מקצועית.

החלפת ידיות, החלפת ידיות רב בריח, החלפת ידיות לדלת עץ, החלפת ידיות לדלת אלומיניום, החלפת ידיות לדלת זכוכית, התקנת ידיות לדלת מחסן, התקנת ידיות לדלת ממ"ד, התקנת ידיות בדלת כניסה לבית, פריצת ידית שבורה.

להזמנת מנעולן מוסמך להתקנה או החלפת ידיות לדלת חייגו: 055-970-4242