עיגון כספת ביתית במקום נכון

כספות לבית אלו הן כספות אשר מיועדות לשמירה על מזומנים וחפצים יקרים בבית. כלומר אפשר לקבל את היתרונות של כספת באיכות גבוהה וסטנדרטים של בטיחות ללא הצורך בעלויות גבוהות. אין יותר צורך לבזבז זמן וכסף על כספת אשר נמצאת בבנק. מהיום אפשר לקבל את היתרונות של כספת בבנק, תוך כדי חסכון בזמן ונוחות מרבית.
בשנים האחרונות כספת ביתית הפכו ממוצר נישה למוצר שכיח בבתים רבים בישראל. בעקבות העלייה הגבוהה בפריצות לבתים בישראל והעובדה שרבים פוחדים לאבד דרכונים ותכשיטים, הם מעדיפים כספת ביתית מאובטחת שתהיה תחת שליטתם. חשוב לרכוש כספת לבית מחברה שאתם סומכים עליה, שכל מפתחות המאסטר יישארו רק אצלכם.

היתרונות של כספות לבית

כספות לבית, משמשות גם כאמצעי חשוב למניעת גניבה. ברגע שנכנסים פורצים לתוך בית והם מבחינים כי ישנה כספת, הם מעדיפים לעבור למקום אחר ולא להסתבך עם זמן מיותר בניסיון לפרוץ כספת. במידה והפורצים כן מחליטים לפרוץ, לוקח להם זמן רב להתעסק עם הכספת הביתית, ועד שיצליחו לפתוח אותה יש סיכוי שהפריצה תתגלה. בכספות של היום, מותקנות מערכות הגנה משוכללות גם בכספות הביתיות, דבר שמקשה מאוד על הפורץ. ישנן כספות לבית שחסינות אש, ומסייעות בכל מקרה של שריפה. קיימות שיטות התקנה שונות לכספות, וניתן להציב את הכספת בכל מקום שתחפצו, יש גם כספות במשקלים שונים על מנת להקשות על הפורצים לקחת אותן בשלמותן.

Comments for this post are closed.