מה קארי אנדרווד עשתה כשתינוקה ננעל במכונית

כוכבת הקאנטרי, קארי אנדרווד, חשפה לאחרונה כיצד נעלה בטעות את בנה בן הארבעה חודשים ישעיהו מייקל פישר במכונית עם כלביה ב- 11 ביולי. מתחת לגיל הרך לא נותרה ברירה אלא לרסק את חלון המכונית כדי להציל את תינוקה. הזוכה בעונה 4 של אמריקן איידול חשפה את חווית הסיוט של כל אימא בפני 4.61 העוקבים שלה באינסטגרם בציוץ: "כשהכלבים שלך מצליחים לנעול את עצמם, כל הדברים שלך והתינוק באוטו וצריך לשבור חלון כדי להשיג בתוך. # WhatAreTheChances ". אלה היו אותם כלבים שעזרו לאנדרווד להכריז על הריונה על ידי פוזות איתה בחולצות "האח הגדול" ו"האחות הגדולה "לתמונה שפורסמה באינסטגרם.

זה לא נדיר שכלבים נרגשים יפעילו בטעות את פונקציית הנעילה מתוך המכונית, ואם החלונות סגורים והמפתחות נמצאים בצתה או במקום אחר ברכב, לא תישאר לך ברירה אלא לשבור את החלון. זה מסוכן במיוחד בחודשי הקיץ החמים, כאשר הטמפרטורות עלולות להסלים במהירות לרמות מסוכנות, מה שמוביל להתייבשות, מכת חום – ובמקרים חמורים – אפילו למוות.
ילדים וחיות מחמד קטנים פגיעים במיוחד לחימום יתר, דבר שיכול לקרות תוך חמש דקות. על פי המומחים, קארי אנדרווד עשתה את הדבר הנכון בכך שהיא ניפצה את החלון כדי להכניס במהירות חמצן ואוורור לרכב. זה מה שבסופו של דבר מציל חיים.

עובר אורח החושש לשלומם של ילדים או חיות מחמד הנעולים במכונית, רשאי על פי חוק לשבור חלון להצלתם, אלא אם כן תוכלו למצוא את הנהג מספיק מהיר. אנו ממליצים למצוא תחילה עד לפני שובר את החלון.

לאחר חילוץ הדיירים, יש לטפל בהם בתופעות של התייבשות ומכת חום. הקפד להתקשר לאמבולנס ואכיפת החוק כדי לעזור בזה.

באופן אידאלי, על נהגים לפעול על פי הנחיות אלה כדי למנוע נעילה של ילדים וחיות מחמד בתוך מכוניותיהם:

1. קח אותם איתך פנימה, גם אם אתה נכנס רק לדקה, או אם אתה ממהר.
2. אם אסור לילדים ולחיות מחמד לאן אתה הולך, מצא מישהו להישאר איתם ברכב, או להשאיר אותם בבית עם מושב אחראי.
3. אל תשכח את התינוק שלך ברכב. הניח איתך משהו שאתה צריך לקחת איתך ליד התינוק במושב האחורי, או הנח את התיק של התינוק במושב הקדמי. עשה הרגל להביט תמיד בחלק האחורי של המכונית שלך לפני שאתה נועל אותה.
4. תמיד יש לנעול את המכונית ולסגור את כל החלונות, גם כשאתם בבית. לילדים וחיות מחמד יש נטייה לרצות לשחק במכוניות והם יכולים בקלות להינעל בעצמם מבלי שאתה יודע.
5. אנו יכולים ללמוד מהסיפור של קארי אנדרווד לעולם לא להשאיר את המפתחות ברכב, אפילו לא לרגע.
זה הרבה יותר קל כשאתה פשוט נועל את המפתחות ברכב, ללא יצורים חיים לדאוג להם. במקרה כזה, אתה יכול פשוט להתקשר למנעולן כדי לבוא להציל אותך, 24/7. הם יכולים לחתוך מפתח חדש עבורך או לתכנת מחדש מפתח מפתח. שמור תמיד מפתח רזרבי במקום נגיש כדי להימנע מתרחישים אלה בעתיד. מנעולן תל אביב והמרכז עומד לרשותכם בכל עת שתזדקקו לנו.