התקנת כספת קיר

האם יש לכם בבית פריטים בעלי ערך כספי או נוסטלגי משמעותי עבורכם? דרך מצוינת לאבטח את חפצי הערך שלך ולהעניק לך שקט נפשי היא באמצעות כספת שתוכל להתקין בקיר בבית. כשחושבים על רכישת כספת לקיר, ישנם מספר אלמנטים שכדאי לקחת בחשבון:

מסתכלים על הרייטינג
כספות באיכות גבוהה מוערכות באמצעות מעבדות חתם (UL) כדי לסייע לקונים ללמוד את הסטנדרטים והדירוגים של כספות. שני דירוגי ה-UL העיקריים הם לשריפה ולפריצה.

חפש כספות שישמרו על אבטחת הפריטים שאתה מתכנן לאחסן. לדוגמה, ארכיוני נייר, תכשיטים ואקדחים יכולים לסבול עד 350 מעלות של חום פנימי. במקרה שתחליטו לאחסן תמונות, כוננים קשיחים, DVD, קלטות מוקלטות או שקופיות צילום, תחפשו כספת עם דירוג המבטיח שהטמפרטורה הפנימית שלה לא תעלה על 125 מעלות בזמן שריפה.

רוב הכספות הביתיות מציעות 30 דקות של ביטוח להבה וחום; עם זאת, אתה גם יכול לקנות כספת עם אבטחת להבה הפועלת בין שעה לשלוש שעות. זה חשוב במיוחד אם אתה גר באזור מרוחק בו עשוי לקחת למכבי האש זמן רב יותר להגיע לביתך.

המיקום הנכון לכספת קיר

תוך התחשבות בדגם ובגודל של כספת הקיר שעליכם לקנות, חשוב גם לחשוב כיצד תתקין את הכספת בבית. חלק גדול מהאבטחה שמציעה כספת קיר כולל הסתרתה מאנשים שפורצים לביתך.

שקול להתקין אותו במזווה, או בארון או מאחורי מכסה מזויף של קופסת חשמל. אזורים פוטנציאליים אחרים נמצאים מאחורי יצירת אמנות, או מאחורי שידה גדולה יותר או מאחורי ספרים במדף ספרים.

הַתקָנָת כספת קיר

חפש שטח קיר שמתאים בין שני חתיכים. התקנה בין שני חתיכים הופכת את הקיר לאבטח היטב וקשה להוציא אותו. בדרך כלל לקירות נושאי משקל יש ניטים המרוחקים 16 אינץ' זה מזה, בעוד שבקירות שאינם נושאי משקל הם מרוחקים 24 אינצ'ים זה מזה. אם מישהו היה פורץ לביתך, אבטחת הכספת בין החתיכים תגדיל באופן מוחלט את הזמן שייקח לגנוב אותה מהקיר.

כספות קיר כוללות אוגן מסביב לחלק החיצוני של הכספת, המרתיע שודדים לחתוך אותה מהקיר. יתר על כן, חזית הכספת שקועה, מה שמקל על תליית יצירות אמנות מעליה.

מונע גניבה
פושעים מנוסים עשויים לשאת איתם מכשירים כדי לנסות ולפתוח כספת. לסוגים מסוימים של כספות קיר יש שני תאים שונים: אזור עיקרי אחד שרואים כאשר הכספת נפתחת, ואחר מוסתר. זה לא רק נותן לך יותר מקום, אלא גם מאפשר לך למקם פריטים משמעותיים יותר בתא הנסתר.

מנגנון נעילת הכספת

ישנם סוגים רבים של מנעולים לכספות קיר כך שתוכלו להתאים את הכספת שלכם בהתאם לצרכים ולאורח החיים שלכם. לדוגמה, אתה יכול לקבל כספת בריח כפול שניתן לפתוח באמצעות כרטיס אשראי. מנעול טביעת אצבע ביומטרי עובד היטב עבור בעלי אקדח. במקרה שאתה זקוק לגישה מהירה לכספת, התרשמות האצבעות הייחודית שלך יכולה לפתוח את הכספת באופן מידי. לכספות רבות יש גם מנעול אלקטרוני הנפתח באמצעות לוח מקשים מספרי.

רכישת כספת קיר המתאימה לדרישות שלך היא קלה ברגע שאתה יודע מה לחפש, ואנחנו תמיד שמחים לעזור לך! שקול כספת קיר מבית DigitalSafe כדי לשמור על חפצי הערך שלך מאובטחים ומוגנים.

Comments for this post are closed.