מנעולן רכב 24 שעות, שירות לתיקון דלתות, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, 

זקוק למנעולן רכב מיידי? חייג 24 שעות ואני בדרך! 054-723-2303

מנעולן רכב מורשה

מנעולן לרכבים 

תחילה נדבר על ההבדל בין פורץ רכבים למנעולן רכב מוסמך ומנוסה, תפקידו של פורץ רכבים הינו לפרוץ דלתות רכב אשר המפתחות ננעלו בפנים, תחום זה מתחלק לשניים ישנם רכבים ללא נעילת ואקום וישנם רכבים בעלי נעילת ואקום. מה זה אומר? פריצת רכבים ללא נעילת וקוום תתבצע במהירות וללא כל נזק לרכב על ידי כרית ניפוח ומוט, עבודה זאת בדרך כלל תתבצע תוך דקות ספורת, לעומת זאת רכבים בעלי נעילת ואקום מצריכים כלים מיוחדים לפריצה על ידי דגדוג מנעול הרכב וזה כמובן לוקח יותר זמן ולא כל פורץ יודע להשתמש בכלים ובטכנולוגיה החדישה לפריצת רכבים בעלי נעילת ואקום. בשביל להבין את התמונה במלואה ישנם רכבים ישנים בעלי נעילת ואקום ואותו רכב במודל חדיש יותר כבר אינו מבוסס על נעילת ואקום לדוגמה: סיאט איביזה שנת 2014, 2015 ישנה נעילת ואקום ובמודלים מעל לשנתון 2016 הנעילה היא רגילה לחלוטין כך שלא תמיד חייב שהיה לכם רכב יוקרה או חדש לפעמים העניין הוא הפוך לגמרי.

מנעולן רכב בשונה מפורץ רכבים

מנעולן רכב מעניק שירות יחודי של שחזור מפתחות מאובדן כללי. כיום ברוב הרכבים מעל לשנת 2004 ישנם צ'יפים היושבים בגוף המפתח כך שלא מספיק רק לחתוך מפתח שיסובב את הסוויץ' כי ללא תכנות הצ'יפ הרכב פשוט לא יניע, במידה ואנו נמצא את עצמנו ללא מפתחות לרכב רצוי מאוד לאחר שחזור המפתח לשכפל אחד נוסף לפחות למקרים הבאים בהם נאבד את המפתח שוב, חשוב לציין שחזור מפתחות יעלה הרבה יותר משכפול מפתח, כשאנו משחזרים מפתחות בדרך כלל נפרק את מנעול תא המטען בכדי לדעת את חיתוך המפתח ולאחר מכן נזמין קוד לתכנות המפתח לפי סוג הרכב, השנה שלו, וכמובן המספר שילדה של הרכב, כל זה מצריך זמן וכסף בכדי ליצר מפתח אז שהוא כבר מוכן עדיף פשוט לשכפל אותו בעלות נמוכה ולא להגיע למצב שאין לנו מפתח כלל.

שכפול מפתחות לרכבים

שכפול מפתח לרכב מתבצע בדרך כלל במכשור אשר קורא את תוכנת הציפ' ופשוט מעתיק אותה למפתח החדש בשונה משחזור שאין לנו נתונים ונצטרך להזמין הכל מחדש ואף להתחבר למחשב הרכב שידע שקיים מפתח חדש.

מנעולן רכב מוסמך אמין ומקצועי 24 שעות תוך 20 דקות! חייג: 054-723-2303

לקוחות ממליצים

mm12g
mm12g
06:45 16 Jul 18
נתקעתי ב6 בבוקר בבית כי הדלת נתקעה דוד הגיע תוך 20 דק וניסה קודם לפרוץ את הדלת באופן שיעלה כמה שפחות. כמו כן החליף את המנגנון הראשי ועשה עבודה מאוד מקצועית ומהירה מומלץ מאוד ואמין!
Lena Gavriel
Lena Gavriel
13:59 08 Jul 18
מומלץ מאוד!!! באמת קשה למצוא אנשים הוגנים שגם נותנים שרות מעולה וגם מחיר הוגן. דוד הגיע אליי עשה עבודה מושלמת עם יחס מעולה. ממלחצה מכל הלב
רויטמן ולרי
רויטמן ולרי
08:24 08 Jul 18
עשה עבודה פשוט נהדרת. עבודה מאד איכותית, מקצועחת ואמינה. ממליצה בחום לכל מי שמחפש מנעולן טוב שיודע לתת שירות מצוין. נחמד ברמה אישית.
גיא גרינברג
גיא גרינברג
21:55 05 Jun 18
שירות אדיב ומקצועי! הגיע מהר ופרץ לי את הדלת. נשבר לי המפתח בתוך הדלת ולא יכלתי להכנס . וואלה הגיע ממש מהר ופתח לי את הדלת. ממש תודה לך מר דויד, אין הרבה אנשים אמינים ומקצועים בימינו ואתה מקומץ אנשי המקצוע הטובים. אלוף. ושוב תודה תודה תודה!
Pini Melichov
Pini Melichov
14:30 04 Jun 18
הדלת בבית סבי נטרקה, הוא אדם נכה ולא יכול היה לגשת לדלת, התקשרתי למנעולן המרכז והמנעולן הגיע אלי תוך 15 דקות (פשוט לא להאמין) ופרץ לי את הדלת ממש מהר, גבה מחיר סביר בהחלט והכי חשוב, בלי נזק לדלת. תודה רבה לכם על השירות המהיר והמעולה, בהחלט ממליץ עליכם.
See All Reviews