טכנאי דלתות 24 שעות, שירות לתיקון דלתות, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, 

זקוק לטכנאי דלתות מיידי? חייג 24 שעות ואני בדרך! 054-723-2303

טכנאי דלתות 24 שעות

דלת הכניסה שלכם כבר לא ננעלת טוב? הדלת נגררת על הרצפה? זה הזמן להזמין טכנאי דלתות מוסמך. חשוב לציין שככול שיעבור הזמן ונזניח את הדלת הסיכוי למצוא את עצמנו מחוץ לבית בזמן הכי לא צפוי רק גדל!

בשנים האחרונות רמת ההגנה והאבטחה על הבתים והמשרדים עלתה מאוד ויחד אתה עלתה גם הרמה של מנגנוני הנעילה. השוק מציע מנגנונים מורכבים ומסובכים ורק מנעולן שעבר הכשרה בתחום ומתעדכן כל הזמן, מכיר את כל הסוגים של מנגנוני הנעילה, יצליח לאבחן את התקלה ולפתור אותה.

תקלות נפוצות בדלתות כניסה

למה חשוב לתחזק את הדלתות שלנו?

אנחנו כמעט לא חושבים עליהן, לוקחים אותן כמובן מאליו - אבל כשמשהו משתבש בהן, זה יכול להטריף אפילו את הרגוע שבאדם. אלה הן הדלתות שבביתנו - יש אחת ראשית, הרבה פנימיות; והחיים שלנו תלויים בתפקודן השוטף. דלת באיכות טובה המתוחזקת כהלכה, לא תזכיר לנו את קיומה לעיתים קרובות כל כך. אבל מדי פעם, עבודות תיחזוק ותיקון כלליות כן תידרשנה, ולא תמיד חייבים להזמין בעל מקצוע כדי לפתור אותן.

הבריחים לא ננעלים?

תקלה ידועה של כל דלת כניסה היא נקודת החיבור של הבריחים למשקופים. במשך הזמן הדלת נפתחת ונסגרת אלפי פעמים מה שגורם לה קצת לשקוע ולאבד את הכיוון הנכון ומונע מהבריחים להיכנס לחורים שלהם כך שלא נוכל לנעול את הדלת, ברוב המקרים נוכל להבין זאת שבסיבוב הצילינדר לנעילה נרגיש שקצת קשה לנו או רעש חריקת הבריחים נשמע, וזה בדיוק הזמן לטפל בה מפני שככול שנמשוך את העניין אנו נפעיל יותר ויותר לחץ על הצילינדר מבלי להרגיש ואז נזדקק גם להחלפת צילינדר ששברנו וכל זה במידה ולא תתקעו מחוץ לבית.  דלתות כניסה איכותיות ובטוחות הן כאלו אשר כוללות מספר רב של בריחים אשר נחלקים לבריחי הנעילה והבריחים העליונים והתחתונים.

דלתות איכותיות ובטוחות יכללו בריחים בעובי של לפחות 9 מ"מ על מנת לעמוד בתקן כאשר ישנם דגמים משופרים עבים יותר. עומק החדירה לתוך המשקוף אף הוא מהווה חלק מקריטריון האיכות. שילוב של עומק (25 מ"מ נחשב לאיכותי ביותר) עם עובי התקן ומעלה מקשה מאוד על הפריצה. כמובן שיש לוודא כי בריחי הנעילה נכנסים לכיסים נפרדים במשקוף.

דלתות זכוכית

תיקון דלתות זכוכית מתבצע כשהדלת שוקעת ונגררת ברציפה או לחלופין הדלת חוזרת בטריקה מהירה מאוד לסגירה וזאת בגלל עיבוד לחצים במחזיר הדלת הרצפתי וזה מחייב לבצע החלפת מחזיר דלת רצפתי לדלת זכוכית במידי, הסיכון בהיא החלפת מחזיר הדלת יכולה לגרום לפיצוץ הדלת לרסיסים מכיוון שדלתות זכוכית בכניסה לעסקים הן מחוסמות לצורך הגנה וזה כבר עניין של זמן!

במידה והדלת נסגרת עם רעשים מוזרים או בטריקה חזקה מאוד של הדלת ניתן להתקשר אלינו בכל שעה ונעמוד לשרותכם.

טכנאי דלתות מוסמך אמין ומקצועי 24 שעות תוך 20 דקות! חייג: 054-723-2303

לקוחות ממליצים

mm12g
mm12g
06:45 16 Jul 18
נתקעתי ב6 בבוקר בבית כי הדלת נתקעה דוד הגיע תוך 20 דק וניסה קודם לפרוץ את הדלת באופן שיעלה כמה שפחות. כמו כן החליף את המנגנון הראשי ועשה עבודה מאוד מקצועית ומהירה מומלץ מאוד ואמין!
Lena Gavriel
Lena Gavriel
13:59 08 Jul 18
מומלץ מאוד!!! באמת קשה למצוא אנשים הוגנים שגם נותנים שרות מעולה וגם מחיר הוגן. דוד הגיע אליי עשה עבודה מושלמת עם יחס מעולה. ממלחצה מכל הלב
רויטמן ולרי
רויטמן ולרי
08:24 08 Jul 18
עשה עבודה פשוט נהדרת. עבודה מאד איכותית, מקצועחת ואמינה. ממליצה בחום לכל מי שמחפש מנעולן טוב שיודע לתת שירות מצוין. נחמד ברמה אישית.
גיא גרינברג
גיא גרינברג
21:55 05 Jun 18
שירות אדיב ומקצועי! הגיע מהר ופרץ לי את הדלת. נשבר לי המפתח בתוך הדלת ולא יכלתי להכנס . וואלה הגיע ממש מהר ופתח לי את הדלת. ממש תודה לך מר דויד, אין הרבה אנשים אמינים ומקצועים בימינו ואתה מקומץ אנשי המקצוע הטובים. אלוף. ושוב תודה תודה תודה!
Pini Melichov
Pini Melichov
14:30 04 Jun 18
הדלת בבית סבי נטרקה, הוא אדם נכה ולא יכול היה לגשת לדלת, התקשרתי למנעולן המרכז והמנעולן הגיע אלי תוך 15 דקות (פשוט לא להאמין) ופרץ לי את הדלת ממש מהר, גבה מחיר סביר בהחלט והכי חשוב, בלי נזק לדלת. תודה רבה לכם על השירות המהיר והמעולה, בהחלט ממליץ עליכם.
See All Reviews